Jak funguje ParkingUnit.com

Jak vyhledat a rezervovat ideální parkoviště?

Chystáte se odletět do vzdálenějších krajů a přemýšlíte, kde u letiště nechat auto?

Díky nám si v pohodlí vašeho domova vyhledáte to nejvhodnější parkoviště u letiště a zároveň ho u nás rovnou zarezervujete!

1. Výběr období

Na hlavní stránce našeho webu www.parkingunit.com vás uprostřed obrazovky přivítá kolonka pro vyhledávání parkovišť.

Rozklikněte levé políčko a objeví se kalendář, kde v levé části kliknutím vyberte požadované datum vašeho příjezdu na parkoviště a v pravé přibližný čas - tedy od kdy chcete mít auto zaparkované.

Stejný postup udělejte i s prostředním políčkem, pouze místo data a času příjezdu na parkoviště zadejte datum a přibližný čas návratu na parkoviště - tedy do kdy chcete mít auto zaparkované.

V pravém políčku vyberete letiště, ze kterého odlétáte. Nakonec stačí jen kliknout na modré tlačítko „vyhledat“ a můžete si ihned začít prohlížet výpis nejvýhodnějších míst k parkování!

TIP: Myslete na přesun z parkoviště na letiště a naopak z letiště zpět na parkoviště a nechte si dostatečně velkou časovou rezervu.

2. Volba vhodného parkoviště

Objevil se vám seznam parkovišť, jež odpovídají vámi požadovaným kritériím.

V pravém horním rohu můžete filtrovat váš výběr dle ceny, hodnocení ostatních uživatelů či vzdálenosti od letiště.

Stačí jen kliknout levým tlačítkem myši na daný parametr.

Máte svého favorita, ale chtěli byste se o něm dozvědět více? Prostě na něj klikněte!

3. Definitivní rozhodnutí

Nyní se zobrazí detailní popis parkoviště, na které jste kliknuli.

Přímo pod názvem parkoviště naleznete průměrné hodnocení parkoviště v podobě hvězdiček a po jejich pravé straně také symboly znázorňující, jaké doplňkové služby parkoviště poskytuje.

Pokud netušíte, co který symbol znamená, najeďte na něj myší a zobrazí se vysvětlovací popis.

Pod tlačítkem pro rezervaci parkoviště naleznete jeho oficiální popis charakteristik a další důležité informace, které mohou mít přímý či nepřímý vliv na rezervaci.

Ve spodní části obrazovky si také můžete přečíst jednotlivá uživatelská vyjádření o parkovišti.

Jste rozhodnuti? Ujistěte se, že máte v klikací liště správně zadána data příjezdu a odjezdu a rezervujte parkoviště pomocí modrého tlačítka, které se nachází nad popisem parkoviště.

Pokud jste nakonec zjistili, že vám parkoviště nevyhovuje, jednoduše se vraťte o krok zpět pomocí kliknutí na horní záložku „Vyberte parkoviště“ nebo pomocí návratu v internetovém prohlížeči.

4. Rezervace

Samotná rezervace je velice snadná. V levé polovině obrazovky uvidíte krátkou rekapitulaci vaší objednávky. Kde a na jak dlouho chcete parkovat, kolik vás to bude stát, jaká je přesná adresa parkoviště a na jaké telefonní číslo se v případě potřeby obrátit.

V pravé polovině obrazovky stačí jen vyplnit vaše údaje. Zadejte do příslušných kolonek vaše jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, SPZ vašeho vozu a počet osob v něm přepravovaných (vyžadováno většinou parkovišť).

Nezapomeňte zaškrtnout políčko pro souhlas s obchodními podmínkami.

Hotovo? Klikněte na políčko „DOKONČIT REZERVACI“.

5. Potvrzovací e-mail

Na zadaný e-mail byste od nás měli ihned dostat potvrzující zprávu. Ta obsahuje pro pořádek ještě jednou rekapitulaci rezervace (termín, cena, název a adresa parkoviště…) a dále pak tzv. „Secret Key“ (přihlašovací heslo) a odkaz do administrace rezervace, kde jí lze dodatečně upravovat nebo přímo zrušit.

Pokud ji chcete pozměnit, můžete buď přímo přejít na onu stránku kliknutím na odkaz, nebo kdekoli na našem webu vyberte v pravém horním rohu možnost „Moje rezervace“. Rozbalí se vám dvě kolonky – do první napište vaši e-mailovou adresu a do druhé pak opište Secret Key.

Ať tak, či tak, v obou případech uvidíte stejnou tabulku s vyplněnými údaji - vaše jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, SPZ vašeho auta, počet přepravovaných osob, data vašeho příjezdu a odjezdu.

6. Jak změnit nebo zrušit rezervaci

Pokud chcete některé údaje změnit, stačí je jednoduše přepsat a kliknutím na zelené políčko „změna“ je uložit.

Pokud si změnu ještě před uložením rozmyslíte, stačí kliknout na vedlejší modré políčko „resetovat“ a údaje se automaticky vrátí do původní podoby.

Pokud jste změnili e-mailovou adresu, nezapomeňte si na ní poslat nový potvrzovací email kliknutím na pravé oranžové tlačítko „znovu poslat potvrzovací e-mail“.

Chcete rezervaci úplně zrušit? Klikněte na červené tlačítko „stornování rezervace“ a potvrďte storno.

Nenašli jste zde odpověď na vaše otázky?

Neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu [email protected]!

Rádi vám pomůžeme s rezervací libovolného parkoviště.

Na webu PARKINGUNIT.com využíváme soubory cookie k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme

×

Změnit rezervaci