Často kladené dotazy

Jsem uživatel

Kde najdu svojí rezervaci?

Své rezervace naleznete ve svém admin rozraní uživatele. Stačí zmáčknout tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“ na hlavní stránce parkinguint.com v pravé horní části obrazovky. Poté zmáčkneté tlačítko „MOJE OBJEDNÁVKY“.

Jak zrušit svojí rezervaci?

Na hlavní stránce zmáčknete tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“. Poté zmáčknete tlačítko „MOJE OBJEDNÁVKY“. Načte se stránka, na které uvidíte své aktuální objednávky a možnost zrušení rezervace zmáčknutím tlačítka „VYMAZAT“.

Jak se dostanu z parkoviště na letiště?

Všechny parkoviště u letiště poskytují přepravu z parkoviště na letiště a zpět v cěně parkování. Jak mohu změnit svůj přihlašovací email či heslo? Na úvodní strance parkingunit.com zmáčknete tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“. Pote zmáčknete tlačítko „UPRAVIT PROFIL“. Zobrazí se stránka, na které můžete upravit svoje osobní a přihlašovací údaje do systému. Po dokončení úpravy zmáčknete tlačítko „UPRAVIT“ a provedené změny údajů se ihned uloží do systému.

Jsem provozovatel parkoviště

Jak mohu přidat svoje parkoviště do parkingunit.com? Pokud provozujete parkoviště u letiště a rádi byste se přidali k nám (parkingunit.com), staší nás kontaktovat na info@parkingunit.com nebo telefonicky na +420 775 060 843. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Copyright PARKINGUNIT.com © 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno Topranker.cz

Tento web používá cookies

×

Check reservation form