Výhody parkoviště u letiště

Cena

Hlavní výhodou parkování u letiště je srovnatelně nízká cena. Pokud jako dopravu na letiště a zpět využijete taxi, tak v 90% případech zaplatíte draž, než pokud využijete parkování u letiště. 

 

Navíce volba parkoviště u letiště nebyla nikdy jednodušší než v rámci parkingunit.com, kde máte možnost řazení konečných cenových nabídek od nejlevnější po tu nejražší.

Bezpečí vozu

Automobil je poměrně drahý majetek, proto je dobré mít ho zabezpečený po celou dobu vašeho cestování mimo ČR. Počet krádeží automobilu se pohybuje kolem 11000x za pouhý rok 2014. 

 

Krádež není ale jediné, co vašemu vozu hrozí. Určitě se najdou „hodní“ sousedé či ochotný kolemjdoucí vandal, který je schopen napáchat škodu na vašem autě v řádech desítek tísíc. 

 

Škodu na venku stojícím autě může způsobit i „řádění přírody“ ať už se jedná o krupobití, silný vítr či záplavy, což není v ČR výjímkou. Tomu všemu se můžete jednoduše vyhnout pokud zaparkujete na dobře zvoleném zabezpečenem (oplocení parkoviště, kamerové nahrávání či fyzická ostraha) a navíc i pojištěném parkovišti u letiště.

Rychlost a spolehlivost

Kolikrát se Vám stalo, že taxi dorazilo pozdě? Pokud rádí věci plánujete, jak je tomu u spolehlivých lidí běžné, určitě se neradi necháte zdržovat třetí stranou. V případě že zvolíte parkování u letiště, tak jsou rizika zpoždění opravdu minimální. 

 

Všechny parkoviště u letiště jsou provozovány nonstop a personál parkovišť je vždy připravený k vašemu příjezdu a vaší přepravě na letiště a zpět. Proces parkování včetně přepravy na letiště obvykle trva cca do 10 minut. 

 

Navíc v rámci parkingunit.com máte tu možnost zvolit vhodné parkoviště na základě jeho vzdálenosti od letiště a honocení uživatelů. Je zřejmé, že pokud zaparkujete na parkovišti, vzdáleném 3 km od letiště, tak vaše přeprava na letiště bude rozhodně rychlejší, nežli v případě, kdy zvolíte parkoviště, vzdálene 10 km od terminálu letiště.

Copyright PARKINGUNIT.com © 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno Topranker.cz

Tento web používá cookies

nebo
Přihlásit se pomocí Facebooku