O nás

Společnost Parkingunit.com s.r.o. jsme s nadšením založili dne 15. září 2015 s cílem obsadit mezeru na našem trhu a poskytovat šikovnou a přitom velmi jednoduchou zprostředkovatelskou službu.

 

Od prvního momentu pro vás neustále hledáme nová parkoviště, která přidáváme do našeho systému, abychom vám předložili co největší výběr a vyhověli každému z vás.

Díky možnostem výběru parkování nejen na základě nejnižší ceny, ale také na základě doplňkových služeb nebo uživatelských hodnocení, si dokáže vybrat skutečně každý.

 

„Poskytujeme lidem možnost snadno a rychle vyhledat a zarezervovat ideální parkování u českých letišť. Díky nám si už nemusíte lámat hlavu propočítáváním jednotlivých cenových nabídek a ztrácet drahocenný čas.“

 

Naše plány do budoucna

Naším výhledem do budoucna je vytvoření obrovského globálního srovnávače všech typů parkovišť a transferů nejen u letišť.

Chceme být lidem k dispozici kdekoli a kdykoli a ušetřit je zbytečných starostí s přepravou.

Neustále pracujeme na vylepšování funkcí a uživatelského prostředí a přidáváme další a další jazykové verze.

Jít s dobou je v našem zájmu, a proto důkladně analyzujeme vaši zpětnou vazbu, trh a vývoj trendů.

 

Chcete-li se o nás a našem projektu dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat!

Rádi vám odpovíme na vaše otázky a poskytneme vám více informací.

 

Tým ParkingUnit.com

Na webu PARKINGUNIT.com využíváme soubory cookie k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme

×

Změnit rezervaci