Výhody parkování u letiště

Parkování u letiště je tu především pro váš klid a pohodlí. S námi už se nebudete nikdy muset strachovat co se během dovolené děje s vaším vozem. Stačí si z množství služeb vybrat tu, která vám bude nejvíc vyhovovat a to vše za nejvýhodnější možnou cenu.

Bezpečí pro váš vůz

Parkování patří k povinnostem, které musíte řešit téměř před každým odletem, ať už je to na pár dní nebo na několik týdnů. S parkováním u letiště budete mít jistotu, že je váš vůz v pořádku a po příletu na vás nebude čekat nepříjemné překvapení v podobě odcizeného či poškozeného vozidla.

Neustále pod dohledem

Většina parkovišť je 24 hodin monitorována kamerovým systémem i osobní ostrahou. Strážný je v případě potřeby připraven zasáhnout, pokud by se váš automobil snažil někdo odcizit či poškodit. Parkovací plochy bývají pro ještě lepší bezpečnost oplocené a vjezd je opatřen závorou. Pro všechny případy bývají parkoviště obvykle pojištěná.

Déšť, kroupy a prach nemají šanci

Jestliže se obáváte nepříznivých přírodních vlivů, jako je například krupobití, můžete si zvolit i z takových parkovišť, která nabízejí zastřešená stání. Na mnohých nezastřešených plochách bývají auta zakrytá kvalitní plachtou, aby byl vůz chráněn před prachem, UV zářením, deštěm nebo námrazou.

Pohodlí pro celou rodinu

Parkoviště u letiště bývají uzpůsobená tak, aby vám i celé rodině byl poskytnut co největší komfort. Můžete si třeba posedět v jedné z útulných čekáren s kávou a dalším občerstvením zdarma.

Přeprava bývá v ceně

Přeprava na letiště i při návratu z něj bývá u většiny parkovišť již započtena v ceně. Zaměstnanec parkoviště si buď převezme vůz přímo u letiště a při návratu z dovolené vám jej zase na to samé místo přistaví nebo vůz sami odvezete na parkovací plochu a odtud vás bezplatně dopraví na letiště, kde vás v den návratu opět vyzvednou. Nemusíte se tak vůbec o nic starat, ani se zdržovat parkováním.

Myslí se i na nejmenší

K letišti jsou bezpečně přepravovány i malé děti. Parkoviště bývají vybavená celou řadou dětských autosedaček různých velikostních kategorií, abyste se nemuseli obávat ani o ty nejmenší cestovatele.

Ušetříte čas i peníze

To nevhodnější parkovací místo, které splní všechny vaše požadavky, si můžete vybrat během chvíle, bez zdlouhavého vyhledávání, porovnávání nabídek a především z pohodlí domova. Náš srovnávač vám poskytne vždy to nejvýhodnější parkování s ohledem na všechny požadované služby. Ceny a doplňkové služby jsou v systému neustále aktualizovány, takže se nemusíte obávat, že by konečná cena nebyla pravdivá.

Vybírat můžete i z dalších praktických doplňkových služeb

Protože se síť parkovišť u letiště neustále zvětšuje a konkurence je velká, mohou si zákazníci vybrat z celé škály doplňkových služeb. Nabídka se vyvíjí a rozrůstá, aby byly naplněny všechny potřeby zákazníků.

Autoservis

Kdy jindy, než když jste na dovolené a nepotřebujete používat svůj automobil, by byla ta nejlepší doba na pravidelnou údržbu? Toho si jsou vědomi i provozovatelé parkovišť a tak je možné si nechat třeba vyčistit interiér vozu, vyměnit olej, naplnit klimatizaci, nebo vůz zrenovovat.

Zaměstnanci jsou vám připraveni pomoci taky při poruchách vozu, můžete si nechat dopustit pneumatiky, doplnit palivo nebo využít myčku přímo v areálu parkoviště.

Péče o zákazníky

Většina parkovacích míst se nachází na zpevněných asfaltových plochách s bezbariérovým přístupem. V případě, že tu musíte čekat, je možné využít čekárnu, dát si občerstvení zdarma, využít Wi-Fi a v pohodlí surfovat po internetu. Při překládání zavazadel vám obvykle pomohou zaměstnanci parkoviště a pak už vám nic nebrání ke šťastnému odletu nebo návratu domů.

PARKINGUNIT

nejlepší či nejlevnější parkování s rychlou rezervací

Jsme srovnávač nabídek parkování a služeb s parkováním souvisejících. S námi jste vždy o krok napřed a můžete si zvolit tu nejlepší a nejlevnější možnou variantu. Vyberte si podle ceny, nabízeních služeb nebo si pročtěte recenze od ostatních zákazníků. Rezervace je snadná a zabere jen pár minut, je však dobré ji provádět s předstihem několika týdnů, abyste měli jistotu, že bude místo volné.

Stačí pouze zadat termín a letiště.

Výsledkem je přehled dostupných parkovišť u letiště a jejich cenou za parkování pro zvolený termín!

Na webu PARKINGUNIT.com využíváme soubory cookie k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme

×

Změnit rezervaci